Warsztaty
Taneczne podróże z Blu

To mój autorski program, który powstał w imię bardzo ważnej misji: ma rozbudzać w dzieciach zainteresowanie kulturą, życiem, językiem mieszkańców innych krajów. I to jest wspaniałe, inspirujące, twórcze, dzieci mają szansę spojrzeć na świat zupełnie inaczej!

Na warsztatach poznajemy tańce charakterystyczne dla danego regionu, przeplatając to ciekawostkami, które rozwijają wyobraźnię, poszerzają wiedzę, otwierają przestrzeń do dyskusji. Ale to nie wszystko! Osoba prowadząca warsztaty taneczne – jest ubrana w strój właściwy dla omawianego regionu.

W warsztatach tanecznych – oczywiście! – bierze udział nasza duża maskotka Blu, która uczy dzieci regionalnego tańca, porywając je do zabawy i nauki w jednym!

Animacje z Olą i Blu

Ola i Blu to doskonali towarzysze Waszych imprez. Organizujesz bal karnawałowy, piknik rodzinny w przedszkolu, a może festyn w firmie lub inną uroczystość na której będą obecni mali wielbiciele dobrej zabawy?

Zaproście nas do współtworzenia wspaniałej atmosfery podczas tego szczególnego wydarzenia. Poprowadzimy dla najmłodszych animacje taneczne, które będą niezapomniane!

Jesteś zainteresowana?

Napisz do mnie, aby dowiedzieć się więcej!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda